Reference

Minh Pokorný

Zdravotní a koordinační cvičení na balančních pomůckách při plochonoží. Naučení správného stereotypu chůze, protahování zkrácených a posilování oslabených svalů dolních končetin. Výrazné zpevnění nožní klenby již po 2 měsících pravidelného cvičení a protahování. Zpevnění středu těla a zlepšení koordinačních schopností v 8 letech věku.

Na obrázku vlevo jsou kotníky propadlé dovnitř a klenba je propadlá – plochonoží.
Na obrázku vpravo – srovnané kotníky (aktivace svalů nožní klenby, protažené lýtkové svaly), klenby již nepropadají do plochonoží.

Jan Matyáš

Zdravotní cvičení – úprava pohybových stereotypů a naučení správného držení těla. Posílení hlubokého stabilizačního systému společně s kompletním posílením mezilopatkových svalů.
Viditelné srovnání horního zkříženého syndromu (rozdílná výška ramen, předsazené držení ramen a hlavy).

Hana Matyášová

Dlouhodobá spolupráce v oblasti treninků, zpočátku fyzioterapeutické cvičení zaměřené na výhřez a s tím spojený útlak nervu v oblasti krční páteře.
Postupné uvolnění trapézových svalů a úleva od bolesti a napětí. Postupné zlepšování brnění prstů z důvodu lepšího postavení lopatek. Celkové zlepšení držení těla – posílení mezilopatkových svalů, posílení CORE (cviky na BOSU, TRX, balančních čočkách), uvolňování bederní páteře a trapézových svalů.
Sestavení jídelníčku podle krevních skupin, což vedlo k celkovému zlepšení zažívání a lepší stravitelnosti pokrmů.